Życzenia Wielkanocne

Oto Kościół wprowadza nas w okres przeżywania Misterium Paschalnego. Niedługo usłyszymy radosną nowinę: iż życie pokonało śmierć. Krzyż okazał się Zwycięstwem i Nadzieją. Zjednoczeni w Chrystusie przez naszą wiarę staliśmy się uczestnikami tej Nadziei.

W związku z tym pragnąłbym przesłać życzenia świąteczne: Radosnego Alleluja! Błogosławieństwa Jezusa Zmartwychwstałego, pełnego udziału w owocach Jego Tajemnicy Paschalnej - Nadziei, Pokoju, Radości i Mocy Ducha Świętego.

ks. Proboszcz
Robert Pękacki
wraz z ks wikariuszem
  i wszystkimi współpracownikami

LITURGIA TRIDUUM PASCHALNEGO

GODZ. 18.00

WIELKI CZWARTEK

WIELKI PIĄTEK

WIELKA SOBOTA

(PRZYNOSIMY ŚWIECE -

ODNOWIENIE PRZYZECZEŃ CHRZCIELNYCH)

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2014

W dziele Audio zamieszczone zostały nagrania z tegorocznych rekolekcji
O. Łukasza OFMConv., zapraszamy do wysłuchania ich raz jeszcze, lub podzielenia się nimi z rodziną i znajomymi.

Nowości - Wydarzenia

adoracja krzyza 2013 1W środę rozpoczął się Wielki Post, który jest okresem przygotowania do świąt Męki i Zmartwychwstania Chrystusa. Wielki Post może być dla nas czasem pogłębienia naszego życia religijnego poprzez modlitwę, udział w nabożeństwach pasyjnych i rekolekcjach.Podejmujemy również osobiste umartwienia w intencji zadośćuczynienia za nasze grzechy. Wielkopostne nabożeństwa DROGI KRZYŻOWEJ odprawiane są w każdy piątek po wieczornej Mszy Św. ok. godz. 17.30. dla dorosłych, a dla dzieci i gimnazjalistów o godz. 16.15.  GORZKIE ŻALE z kazaniami pasyjnymi na temat postaci towarzyszących cierpieniu Pana Jezusa, w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.15.Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych i uczniów rozpoczną się w Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu tzn. 30 marca br. - prosimy tak zorganizować sobie czas aby nikogo w tym czasie na Parafialnych Rekolekcjach nie zabrakło.