Nowości - Wydarzenia

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym z

Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Naszej Parafii:

NAWIEDZENIE PARAFII BANIOCHA 13-14 WRZEŚNIA 2014
PRZEZ MARYJĘ W JEJ JASNOGÓRSKIM WIZERUNKU

kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Nowości - Wydarzenia

31 sierpnia 2013 o godz. 12.00. odbyła się Uroczysta Msza Św.
w Lesie Chojnowskim. Celebrę prowadził Prałat Jego Świątobliwości ksiądz Wiesław Kądziela. Po Mszy Św. została poświęcona nowa tablica upamiętniająca 70 rocznicę rozstrzelanie 23 naszych parafian, w tym
5 braci Czapskich.

Zapraszamy do zapoznania się z FILMEM z tej Mszy Świętej

Poświęcenie Prałat P8310408

Urodziny ks. Proboszcza

Już w najbliższy wtorek swoje 50 urodziny obchodzić będzie Ojciec naszej parafii, ks. Robert Pękacki. Z tej okazji zapraszamy do wzmożonej modlitwy za ks. Proboszcza zwłaszcza w tym dniu (Mszę Św. dziękczynną drogi Jubilat celebrować będzie we wtorek 2 września br. o godz. 18.00.) - wszak jako parafianie winniśmy szczególnie pamiętać o Ojcu parafii każdego dnia.

Dołączamy życzenia:

Bożego błogosławieństwa, sił ducha od samego Ducha Świętego, a także sił fizycznych i dobrego zdrowia - jakże potrzebnych w posłudze duszpasterskiej-proboszczowskiej, miłości, pokoju i radości Bożej każdego dnia! Z wdzięcznością i pamięcią modlitewną...

Pielgrzymka Sanktuaria Francji

- program pielgrzymki

Katechezy dla dorosłych

Katechezy dla dorosłych odbywają się w roku szkolnym co tydzień na początku Mszy Św. o godz. 10.30. Aktualnie omawiana jest Liturgia i znaczenie Mszy Świętej.
Serdecznie zapraszamy.

Światowe Dni Młodzieży